Stále jsme s Vámi

V návaznosti na aktuální nařízení Vlády ČR, jež reaguje preventivními opatřeními na pandemii koronaviru Covid-19, jsme v našem autorizovaném servisu ŠKODA přijali veškerá nezbytná opatření k tomu, abychom i nadále mohli bez rizika pro zákazníky i naše zaměstnance poskytovat plnohodnotný a kvalitní servis s využitím ŠKODA Originálních dílů a předepsaných servisních a opravárenských postupů. Rádi bychom Vás informovali o jednotlivých krocích, které se v této době liší od standardního procesu.

TELEFONICKÉ ČI E-MAILOVÉ OBJEDNÁNÍ

Objednání vozu do servisu či na pravidelnou servisní prohlídku proveďte, prosíme, telefonicky či elektronickou formou. Společně s našimi pracovníky rychle najdete termín, který Vám bude vyhovovat a zároveň při něm bude minimalizováno setkávání s ostatními zákazníky v prostorách našeho servisu.

DISTANČNÍ PŘÍJEM

Klientská zóna servisu je v současné situaci upravena tak, aby bylo při příjmu vozu možno v maximální míře dodržovat nařízení Vlády a doporučení hygieniků k omezení přímého kontaktu. Je nám líto, že si s Vámi naši servisní poradci nemohou podat ruku, ale věříme, že i tak budete s našimi službami maximálně spokojeni.

DEZINFEKCE VOZU

Pro bezpečí Vaše i našich pracovníků pečlivě vydezinfikujeme veškeré kontaktní plochy Vašeho vozu již při příjmu do servisu.

ZVÝŠENÁ HYGIENICKÁ OPATŘENÍ SERVISNÍCH PRACÍ

Všichni naši technici jsou vybaveni ochrannými pomůckami a jsou proškoleni pro mimořádnou situaci. Při práci dodržují maximální možnou úroveň hygienických standardů.

DEZINFEKCE PŘED PŘEDÁNÍM ZÁKAZNÍKOVI

Ačkoli během práce na Vašem voze dodržujeme zvýšené hygienické standardy, pro Vaše maximální bezpečí jej před předáním ještě jednou pečlivě vydezinfikujeme.

BEZKONTAKTNÍ PLATBA

Pokud to je možné, prosíme o preferenci bezhotovostních plateb. Děkujeme za pochopení.

Objednejte se na servis